http://www.fotostyl.ulotka.org/

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślub to seria wyjątkowych momentów, które wydarzaja sie tylko raz. Dla mnie te niepowtarzalne chwile pełne Waszych emocji zatrzymane w kadrze tworzą najlepszą fotografię ślubną.


 

 

 

Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego fotografia ślubna tak często przerasta debiutantów.

Pracuję przede wszystkim w Nowym Sączu i okolicach. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia.

Jeśli tak jak ja stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie fotografa na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oryginalne ujęcia, ciekawa aranżacja, subtelny retusz, sprawiają że zdjęcia mają to "coś", lecz równie ważną sprawą jest ich odpowiednia prezentacja.


 

 

Proponujemy Państwu, wyjątkowy album ślubny w formie foto książki, w którym zdjęcia wkomponowane są w projekty, tworząc indywidualny charakter każdej strony. Unikatowe, ręcznie wykonane oprawy ksiąg, w najwyższej jakości materiały jak skóra, eko skóra, płótno, itp. sprawiają, że jest to obecnie najbardziej ekskluzywny album na rynku. Introligatorska metoda łączenia stron, nadaje foto książkom trwałość i estetykę, a szeroki wybór wzorów okładek pozwala stworzyć album najbardziej dopasowany do gustów klientów.

 

 

Każda para, wybierając album w formie foto książki decyduje, ile będzie w nim stron, ile zdjęć, jak będą wyglądać projekty, jaki będzie wzór okładki.

 

 

 

 

 

W Z O R Y   O K Ł A D E K

 

 

 

POWRÓT

 

 

Copyright © 2007 - Zakład Fotograficzny  Foto Styl  Jacek Oracz

NOWY SĄCZ tel.  889414535