http://www.fotostyl.ulotka.org/

 

 

Jeżeli masz dość źle wykonanych zdjęć, a wizyta w zakładzie fotograficznym kojarzy Ci się ze stresem, sprawdź nasz styl - FOTO Styl


Zdjęcia do dokumentów i fotografia wizerunkowa  to szczególnie wrażliwy i wbrew pozorom nie łatwy do wykonania rodzaj usługi fotograficznej.

Profesjonalnie wykonane zdjęcie oprócz właściwego doświetlenia, odpowiedniego ułożenia, korzystnej mimiki, musi spełniać jeszcze wiele innych czynników.

Wykonując zdjęcie u Nas gwarantujemy rzetelne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę i retusz który nie zmienia wizerunku ale podnosi walory estetyczne.

Zawsze wykonujemy większą liczbę ujęć, chętnie doradzimy ale klient decyduje. Uważamy, że mimo często restrykcyjnych wymogów urzędowych,

zdjęcie  nie zawsze musi być sztuczne i szablonowe i można zrobić je porządnie.

 

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zdjęcia do dokumentów: od zdjęć na Facebooka do wizy do Bangladeszu...


a w szczgólności zdjęcia biometryczne do dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, zdjęcia do legitymacji szkolnej, studenckiej, DYPLOMU magisterskiego, licencjackiego,

inżynierskiego, karty rowerowej, do legitymacji policyjnej, straży granicznej, straży pożarnej, WKU, STRZELEC i wszystkich służb mundurowych,

zdjęcia do wizy USA, Chin i innych krajów, zdjęcia do prawa wykonywania zawodu, CV,  identyfikatorów służbowych i i wielu innych dokumentów polskich i zagranicznych.

Na życzenie klienta można uzyskać zapis zdjęcia w wersji elektronicznej.

Prowadzimy również archiwizacje wykonanych fotografi, dzięki której zawsze można powtórzyć zdjęcie wykonane przed laty.

 

zdjęcie do dokumentów

 

Zapomnialeś garnituru lub ubrania wizytowego? - dla nas to nie problem.


Komputerowo dopasujemy odpowiedni ubiór, garnitur lub luźna koszula szczególnie zalecane są przy zdjeciach na DYPLOM magisterski, inżynierski lub licencjacki.

Studenci napewno się ucieszą. Wszystko maksymalnie w 15 min.


do dyplomu

 

 

POWRÓT

 

 

 

 

Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do zamieszczonych tu fotografii są własnością jej autora. 
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest
ZABRONIONE!

 


Copyright ˆ 2009 - Zakład Fotograficzny   Foto Styl   Jacek Oracz

NOWY SĄCZ